Opona całoroczna Falken WildPeak H/T 225/60 R17 99T
Wideo 5Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Falken WildPeak H/T 225/60 R17 99T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falken 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falken.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falken WildPeak H/T 225/60 R17 99T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Falken WILDPEAK H/T01A (225/60 R17 99T) 328104 | 538 zł |
Falken WILDPEAK H/T01A ( 225/60 R17 99T BLK ) 328104 | 540 zł |
Opona Falken 225/60R17 WILDPEAK HT01 M+S 99T - opony terenowe 328104 | 509 zł |
Falken WILDPEAK H/T01A ( 225/60 R17 99T BLK ) | 547 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →