Opona całoroczna Falken WildPeak A/T 245/70 R16 107T
Wideo 22Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Falken WildPeak A/T 245/70 R16 107T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falken 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falken.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falken WildPeak A/T 245/70 R16 107T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Falken WILDPEAK A/T AT01 (245/70 R16 107T) 328271 | 628 zł |
Falken WILDPEAK A/T AT01 ( 245/70 R16 107T BLK ) | 621 zł |
Falken WILDPEAK A/T AT01 ( 245/70 R16 107T BLK ) 328271 | 613 zł |
Opona Falken 245/70R16 WILDPEAK AT01 107T M+S - opony terenowe 328271 | 499 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →