Opona zimowa Falken Eurowinter VAN01 205/65 R16C 107T
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Falken Eurowinter VAN01 205/65 R16C 107T 205/65 R16 107 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falken 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falken.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falken Eurowinter VAN01 205/65 R16C 107T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Falken Eurowinter VAN01 - 205/65R16 - opony zimowe 326011 | 508 zł |
Falken EUROWINTER VAN01 (205/65 R16 107/105T) 326011 | 570 zł |
Falken EUROWINTER VAN01 ( 205/65 R16C 107/105T BLK ) | 546 zł |
Falken EUROWINTER VAN01 ( 205/65 R16C 107/105T BLK ) 326011 | 539 zł |
Opona Falken 205/65R16C VAN01 107/105T - opony dostawcze 326011 | 529 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Falken Eurowinter VAN01 205/65 R16C 107T
Ceny na Falken Eurowinter VAN01 205/65 R16C 107T |
---|---|---|---|---|
Falken Eurowinter VAN01 205/65 R16C 107T | od 508 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →