Opona letnia Falken e.Ziex 255/50 R19 107V
Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Falken e.Ziex 255/50 R19 107V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falken 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falken.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falken e.Ziex 255/50 R19 107V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FALKEN Opony letnie 255/50 R 19 XL TL 107V EZIEX NBLK SILENT Core 355663 | 818 zł |
Falken e.ZIEX ( 255/50 R19 107V XL EV, Silent Core NBLK ) 355663 | 786 zł |
Falken e.ZIEX (255/50 R19 107V) 355663 | 784 zł |
Falken e.ZIEX ( 255/50 R19 107V XL EV, Silent Core NBLK ) | 796 zł |
Opona Falken 255/50R19 E.ZIEX 107V XL SILENTCORE - opony terenowe 355663 | 653 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →