Kamera Wi-Fi Ezviz C8C 4 mm (CS-C8C-A0-3H2WFL1 4 mm)
Wideo 12Zdjęcia 6 |
Ezviz C8C 4 mm |
|
Funkcja wykrywania osób w kadrze.
Jak wybrać kamerę do monitoringuPodstawowe kryteria wyboru kamer do domu, biura, sklepu, magazynu itp.
Zasilanie po skrętce: Power over Ethernet EssentialsKluczowe informacje o Power over Ethernet do punktów końcowych sieci
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ezviz 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ezviz.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ezviz C8C 4 mm
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ezviz CS-C8C-A0-3H2WFL14MM Kamera do Monitoringu 12 V CS-C8C-A0-1F2WFL1(4M | 270 zł |
Zewnętrzna Kamera Obrotowa WiFi 360° FullHD C8C IR | 283 zł |
Zewnętrzna kamera Ip C8C Ezviz Full Hd Color 24/7 | 289 zł |
Kamera zewnętrzna WiFi kolor obracalna C8C EZVIZ | 359 zł |
Kamera zewnętrzna obrotowa WiFi C8C EZVIZ | 259 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →