Wypiekacz do chleba ETA Duplica II 3147 90000 (ETA314790000)
Zdjęcia 15 |
ETA Duplica II 3147 90000 |
|
Wypiekacz do chleba ETA Duplica II 3147 obiecuje stać się wiernym pomocnikiem w przygotowaniu świeżego i smacznego chleba w domu. Model oferuje 24 programy do przygotowania różnych rodzajów pieczywa, w tym ryżowego, kukurydzianego, a także tryby jogurtu, robienia dżemów i garowania. Dzięki różnym formom do pieczenia można upiec chleb w formie ceglanej, okrągłej lub długiej bagietki, co znacznie zwiększa uniwersalność urządzenia.
Samo urządzenie wyposażone jest w dwie łopatki ugniatające, zapewniające odpowiednie przygotowanie ciasta przy wyborze maksymalnej objętości wypieku. Dzięki dwóm oddzielnym formom do pieczenia możesz uformować jeden duży bochenek lub kilka mniejszych z różnymi nadzieniami śniadaniowymi. Jedną z kluczowych cech automatu do pieczenia chleba ETA Duplica II jest możliwość indywidualnego dostosowania procesu przygotowania chleba dzięki dwóm programom. Możesz wybrać wielkość chleba (1 kg / 1,25 kg / 1,5 kg) i stopień wysmażenia skórki spośród trzech opcji. Dodatkowo funkcja opóźnionego startu do 15 godzin pozwoli Ci cieszyć się świeżym i pachnącym pieczywem o dogodnej porze. Dzięki dozownikowi dodawanie suchych składników takich jak orzechy, przyprawy, nasiona odbywa się automatycznie podczas procesu wypieku.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ETA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ETA.
Kup ETA Duplica II 3147 90000
Wszystkie ceny 6 →Wypiekacz do chleba ETA Duplica II 314790000 | 999 zł |
Eta Wypiekacz do chleba ETA Duplica II 314790000 | 999 zł |
Wypiekacz Do Chleba 24 Programy + Chleb Bezglutenowy Eta Duplica Ii 314790 | 999 zł |
Wielofunkcyjna piekarnia domowa ETA Duplica II 3147 90000 Czarna/INOX | 1 074 zł |
Wypiekacz do chleba ETA Duplica II 314790000 | Bezpłatny transport | 999 zł |
Wypiekacz do chleba ETA Duplica II 314790000 | Bezpłatny transport | 999 zł |