Młynek do kawy Esperanza EKC001
Esperanza EKC001 |
|
Sztuka mielenia: jak znaleźć odpowiedni stopień mielenia kawyZastanówmy się, które ustawienia mielenia ziaren są odpowiednie dla różnych metod parzenia kawy
Elektryczny czy ręczny, żarna czy ostrza: co musisz wiedzieć o młynkach do kawy, aby uzyskać najlepiej zmielone ziarnaKrótki przewodnik po rodzajach nowoczesnych młynków do kawy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Esperanza 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Esperanza.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Esperanza EKC001
Wszystkie ceny 23 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Esperanza Ekc001K Młynek Do Kawy 160 W Stal Nierdzewna Czarny | 33 zł |
Esperanza Młynek do kawy Espresso biały EKC001W HKESPMKEKC0001W | 37 zł |
Esperanza Espresso EKC001K czarny AGDM-MLY-ESP-001 | 47 zł |
Esperanza Młynek do kawy Espresso biały EKC001W 37619 | 41 zł |
Esperanza Młynek do kawy Esperanza Espresso EKC001W (160W; udarowy; kolor | 46 zł |
pokaż 18 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →