Strzyżarka Esperanza Stylist (EBC003)
Esperanza Stylist |
|
Strzyżarka wyróżnia się przede wszystkim dobrą równowagą ceny i jakości. To niedrogi model o doskonałej wydajności. Urządzenie korzysta z tradycyjnego zasilania sieciowego, ale dzięki połączeniu przewodowemu maszyna odcina bez braku prądu. Napęd 10 W zapewnia ostrzu optymalną siłę, aby z łatwością pokonywać nawet gęste włosy. Ostre krawędzie głowicy tnącej wykonane są ze stali nierdzewnej.
Nóż posiada prosty i niezawodny mechanizm regulacji wysokości ostrza. Strzyżarka Esperanza EBC003 ma ulepszony kształt rączki. W tym modelu zastosowano etui z wygodnym uchwytem. Urządzenie pozwala bezpiecznie i bez wysiłku trzymać rączkę, dzięki czemu strzyżenie jest dokładniejsze i bezpieczniejsze. Aby przyciąć włosy równomiernie i bez stopniowanych przejść, zestaw zawiera nasadki grzebieniowe. Tylko cztery dysze o wysokości: 3, 6, 9 i 12 mm. Szerokość przejścia wynosi 40 mm. Strzyżarka pozwoli Ci stworzyć wiele popularnych dziś fryzur. Ten model dobrze tnie i przycina włosy. Urządzenie korzystnie różni się od dużej liczby analogów najlepszą kombinacją ceny i wydajności.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Esperanza 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Esperanza.
Kup Esperanza Stylist
Wszystkie ceny 8 →Esperanza Ebc003-5901299931998 - Ebc003 Klips do Włosów Czarny/Srebrny EBC | 54 zł |
Esperanza MASZYNKA DO STRZYŻENIA WŁOSÓW STYLIST HPESPMWEBC00003 | 21 zł |
Esperanza MASZYNKA DO STRZYŻENIA WŁOSÓW STYLIST 40226 | 25 zł |
Esperanza MASZYNKA DO STRZYŻENIA WŁOSÓW STYLIST 40226 | 21 zł |
Maszynka do włosów Esperanza Stylis EBC003 | 27 zł |
- Szczotka do czyszczenia
- Olej do smarowania
- Osłona ostrza