Zestaw słuchawkowy Bluetooth Esperanza Celebes
Zdjęcia 7 |
Esperanza Celebes |
|
Klasyczne słuchawki z mocowaniem zausznym, pozycjonowane przez producenta w przystępnym segmencie cenowym. Urządzenie wykorzystuje bezprzewodowy interfejs Bluetooth v.4.2 do szybkiej i stabilnej synchronizacji z telefonami komórkowymi, smartfonami i tabletami z modułem komórkowym. Model ten posiada wygodne sterowanie przyciskiem, są przełączniki do odbierania i kończenia połączenia, a także ustawienia głośności.
Urządzenie audio idealnie nadaje się do rozmów telefonicznych w samochodzie. Połączenia przychodzące są łatwo przyjmowane (odrzucane) bez bezpośredniego kontaktu z telefonem, dzięki czemu komunikacja mobilna pozostaje pod pełną kontrolą użytkownika nawet podczas jazdy. Również bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Esperanza Celebes jest wyposażony w baterię o dobrej pojemności - 50 mAh. Dzięki temu urządzenie pozwoli Ci rozmawiać w trasie przez 3,5 h. W zestawie znajduje się niezawodny pałąk do mocowania zausznego, dzięki któremu urządzenie wyraźnie trzyma się ucha przy każdym ruchu ciała. Niewielka waga systemu audio (zaledwie 6,5 g) sprawia, że urządzenie jest prawie nieważkie. Praktyczna obudowa z tworzywa sztucznego ma nowoczesny design.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Esperanza 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Esperanza.
Kup Esperanza Celebes
Wszystkie ceny 12 →Esperanza Słuchawka douszna bluetooth Celebes biała ATESPHBTEH0184W | 15 zł |
Douszne Esperanza Celebes biały SL-BT-ESP-003 | 21 zł |
Esperanza Słuchawka douszna bluetooth Celebes biała 44459 | 22 zł |
Słuchawka douszna bluetooth Celebes czarna | 41 zł |
Esperanza Słuchawka douszna bluetooth Celebes biała 44459 | 15 zł |