Bluetooth гарнітура Hama MyVoice 1500 (001840700000)
Фото 8 |
Hama MyVoice 1500 |
|
Компактна та зручна у використанні телефонна гарнітура з чутливим мікрофоном, підтримкою технології Multipoint та покращеним бездротовим зв'язком Bluetooth v 5.0. Модель може похвалитися розширеною підтримкою голосового керування за допомогою Apple Siri та Google Assistant. Функція QuickPair дозволяє швидко шукати та підключатися до мобільних пристроїв. При цьому гарнітура може сполучатися одночасно з декількома девайсами.
Пристрій забезпечує досить чітке і ясне звучання, так само чітко чутиме і співрозмовник на "іншому кінці дроту" слова самого користувача. Серед іншого бездротова телефонна гарнітура Hama MyVoice 1500 відрізняється збільшеним часом автономної роботи - вбудована батарея на 200 мАгод дозволить розмовляти через аудіопристрій протягом 18 год. У режимі очікування прилад залишатиметься активним близько 280 год. підзарядки представлено інтерфейсом microUSB. Для безпечного використання на ходу рекомендується оснастити гарнітуру дужкою, яка також передбачена в комплектації. Зручність розміщення аудіосистеми у вушному каналі обумовлена застосуванням м'якої силіконової накладки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hama.
Купити Hama MyVoice 1500
Усі ціни 11 →Hama słuchawka bezprzewodowa douszna zestaw słuchawkowy Bluetooth mono wir | 89 zł |
Sluchawka HAMA Mono BT MyVoice 1500 Czarny | 160 zł |
Hama MyVoice1500 | 60 zł |
Słuchawka Hama SŁUCHAWKA MONO BT MyVoice 1500, CZARNA | 160 zł |