Drukarka Epson WorkForce Pro WF-M4119DW (C11CK75401)
Zdjęcia 4 |
Epson WorkForce Pro WF-M4119DW
Rodzaj:monochromatyczna, atramentowa
Format:A4
Podłączenie:Wi-Fi, USB type B, LAN
Rozdzielczość druku:4800x2400 dpi
Druk mono:35 str./min
Liczba wkładów:1 szt.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne WorkForce Pro WF-M4119DW
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Epson 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Epson.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Epson WorkForce Pro WF-M4119DW
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Epson Workforce Pro WF-M4119DW drukarka wielofunkcyjna 8715946716725 | 1 203 zł |
Epson WorkForce Pro WF-M4119DW Drukarka atramentowa - Monochromatyczny - T | 883 zł |
Drukarka atramentowa Epson WorkForce Pro WF-M4119DW (C11CK75401) | 907 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! epson Drukarka WF-M4119DW A4/35ppm/W(LAN)/USB/GDI - | 879 zł |
Epson Workforce Pro Wf-m4119dw Multifunction Printer Przezroczysty C11CK75 | 1 086 zł |
Epson WorkForce Pro WF-M4119DW C11CK75401 drukarka atramentowa | 765 zł |
Drukarka Epson WorkForce Pro WF-M4119DW - C11CK75401 | 888 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →