Skaner Epson WorkForce DS-970 (B11B251401)
Zdjęcia 6 |
Epson WorkForce DS-970 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Epson 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Epson.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Epson WorkForce DS-970
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Epson Workforce DS-970 Sheetfed Scanner B11B251401 | 6 405 zł |
Epson WorkForce DS-970 | 4 657 zł |
Epson WorkForce DS-970 | 4 749 zł |
Epson Skaner WF DS-970 A4 / A3(igłowanie) ADF100/170ipm/USB3.0 | 4 997 zł |
Epson WorkForce DS-970 | 4 799 zł |
pokaż 6 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości skanera Epson WorkForce DS-970:
- Ultradźwiękowy czujnik do wykrywania sklejonych i sklejonych stron
PolecamyPorównaj w tabeli →