Wkład drukujący Epson T1301 C13T13014010
Epson T1301 C13T13014010
Rodzaj drukarki / urządzenia wielofunkcyjnego
atramentowa(-e) Kolor
czarny Wydajność
945 stron Kompatybilność
Epson Stylus-SX525, SX535, SX620, Stylus Office-B42, BX525, BX535, / BX625, BX630, BX635, BX925, BX935, WorkForce-7015, 7515, 7525 / Data dodania do E-Katalog
marzec 2014
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Epson 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Epson.
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Epson T1301XL Ink Cartridge - Black - Kartrid? z tuszem Czarny Czarny, orygina?, kopu?a, pojemnik na tusz, dla Stylus Office BX630, BX635, BX935, WorkForce WF-3010, 3520, 3530, 3540, 7015,... więcej 7515, 7525
Proshop.pl
Złóż skargę
146 zł
Tusz Epson SX525/620 T1301 Black C13T13014012 Epson Stylus Office BX525WD, BX625FWD, SX525WD, SX620FW, B42WD, BX925FWD, WF-7015, BX535WD, SX440W, SX535WD, BX635FWD, BX935f... więcej WD, WF 7515, WF 7525, BX630WF
OryginalneTusze.pl
Złóż skargę
121 zł
Tusz Epson tusz T1301 / C13T13014010 (black) 117 zł
Epson Tusz Oryginalny Epson T1301 (C13T13014010) (Czarny) - DARMOWA DOSTAW Tusz Oryginalny Epson T1301 (C13T13014010) (Czarny)
Producent: Epson
Kod producenta: C13T13014010
Rodzaj: Tusz
Typ: O... więcej ryginalny
Kolor: Czarny
Kolor (english): Black
Przeznaczony do urządzeń: Epson
Pojemność: 25.40 ml
Wydajność: 945 stron
Tusz pasuje do drukarek:
- Epson Stylus Office B1100 Epson Stylus Office BX635 FWD Epson WorkForce WF-3010DW
- Epson Stylus Office B42 WD Epson Stylus Office BX925 FWD Epson WorkForce WF-3520DWF
- Epson Stylus Office BX525 WD Epson Stylus Office BX935 FWD Epson WorkForce WF-3540DTWF
- Epson Stylus Office BX535 WD Epson Stylus SX525 WD Epson WorkForce WF-7015
- Epson Stylus Office BX625 FWD Epson Stylus SX535 WD Epson
DrTusz PL
Złóż skargę
127 zł
Tusz EPSON C13T13014012, czarny, 25.4 ml EAN: 8715946624785 Gwarancja: 24 miesiące Kod dostawcy: C13T13014012 Rodzaj wkładu: Tusz Kolor: Czarny (black) Pojemność: 25.... więcej 4 ml Liczba w opakowaniu jednost...
Empik
Złóż skargę
197 zł
Modyfikacje Epson T1301 C13T13014010 Ceny na Epson T1301 C13T13014010 Epson T1301 C13T13014010 od 61 zł 17 oferty Epson T1303 C13T13034010 od 55 zł 11 oferty Epson T1302 C13T13024010 od 55 zł 17 oferty Epson T1304 C13T13044010 od 55 zł 11 oferty
Dynamika cen dla Epson T1301 C13T13014010
Minimalna Średnia Maksymalna