Wkład drukujący Epson T028 C13T02840110
19 zł Kup! Wyprzedaż Oryginał Tusz Epson T028 do Epson Stylus C50 C60 C61 CX3100 | 19dobretonery.plDostawa: w Polsce Złóż skargę |
Epson T028 C13T02840110 czarne 420 str. trójkolorowy 300 str. |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Epson 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Epson.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Epson T028 C13T02840110
Ceny na Epson T028 C13T02840110 |
---|---|---|---|---|
Epson T028 C13T02840110 | od 19 zł | 1 oferta | ||
Epson T029 C13T02940110 | od 17 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →