Drukarka Epson SureColor SC-P700 (C11CH38402)
Wideo 10Zdjęcia 12 |
Epson SureColor SC-P700
Rodzaj:kolorowa, atramentowa
Format:A3
Podłączenie:Wi-Fi, USB type B
Rozdzielczość druku:5760х1440 dpi
Liczba wkładów:10 szt.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne SureColor SC-P700
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Epson 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Epson.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Epson SureColor SC-P700
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Epson SureColor SC-P700 C11CH38401 | 3 175 zł |
Epson SureColor SC-700 - Dostawa GRATIS! | 3 469 zł |
Drukarka Epson SureColor SC-P700 - Raty , Darmowa dostawa (raty 0) | 3 380 zł |
Epson SureColor SC-P700 C11CH38402 velkoformátová inkoustová tiskárna | 3 396 zł |
Drukarka fotograficzna Epson SureColor SC-P700 | 3 599 zł |
Drukarka EPSON SureColor SC-P700 A3+ | 3 699 zł |
Epson Drukarka SC-P700 color A3+/10ink/USB3/(W)LAN/CD+DVD print | 3 365 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →