Wok Electrolux Infi Wok 54 cm chrom
Zdjęcia 5 |
Electrolux Infi Wok |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Electrolux Infi Wok 54 cm chrom
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Electrolux Infi-Wok | 1 300 zł |
Patelnia wok ELECTROLUX Infi-Wok 59 cm | 723 zł |
Wok do płyty indukcyjnej ELECTROLUX INFI-WOK | 729 zł |
Wok na płytę indukcyjną ELECTROLUX INFI-WOK | 803 zł |
Patelnia wok ELECTROLUX Infi-Wok 59 cm | 723 zł |
pokaż 8 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości patelni Electrolux Infi Wok:
- Zawiera stojak na kuchenki indukcyjne
- Może być używany z urządzeniami gazowymi, ale bez stojaka
PolecamyPorównaj w tabeli →