Odkurzacz
Electrolux Hygienic 600 Pure ES 62 P25 WET (900 402 094)
Zdjęcia 15 |
Electrolux Hygienic 600 Pure ES 62 P25 WET |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Electrolux Hygienic 600 Pure ES 62 P25 WET
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Electrolux Odkurzacz bezprzewodowy Hygienic 600 Pure WET 55 min ES62P25WET | 1 799 zł |
Electrolux Pure 600 Wet ES62P25WET 40min Funkcja mycia | 1 399 zł |
Odkurzacz pionowy Electrolux 600 ES62P25WET | 1 462 zł |
Electrolux ES62P25WET | 1 548 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →