Konwektor Electrolux Torrid ECH/T-1000 M 1 kWh
Electrolux Torrid ECH/T-1000 M 1 kWh1.5 kWh |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Electrolux Torrid ECH/T-1000 M 1 kWh
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Grzejnik konwektorowy ELECTROLUX ECH-T-1000M | 415 zł |
Grzejnik konwektorowy ELECTROLUX ECH-T-1000M | 415 zł |
Modyfikacje Electrolux Torrid ECH/T-1000 M
Ceny na Electrolux Torrid ECH/T-1000 M |
---|---|---|---|---|
Electrolux Torrid ECH/T-1000 M 1 kWh | od 415 zł | 3 oferty | ||
Electrolux Torrid ECH/T-1500 M 1.5 kWh | od 468 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →