Konwektor Electrolux Air Gate 2 ECH-AG2-1500 3BE 1.5 kWh
Zdjęcia 4 |
Electrolux Air Gate 2 ECH-AG2-1500 3BE |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Electrolux Air Gate 2 ECH-AG2-1500 3BE
Ceny na Electrolux Air Gate 2 ECH-AG2-1500 3BE |
---|---|---|---|---|
Electrolux Air Gate 2 ECH-AG2-1000 3BE 1 kWh | od 600 zł | 6 oferty | ||
Electrolux Air Gate 2 ECH-AG2-1500 3BE 1.5 kWh | od 899 zł | 6 oferty | ||
Electrolux Air Gate 2 ECH-AG2-2000 3BE 2 kWh | od 948 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →