Конвектор Electrolux Air Gate 2 ECH-AG2-2500 3BE 2.5 кВт
Фото 4 | Очікується у продажу 819 zł Тип: конвектор; Управління: сенсорне; Джерело живлення: електромережа; Максимальна потужність: 2500; Площа обігріву (м²): 25; термостат; регулювання температури; таймер відключення; Режимів нагрівання: Режимів потужності: 2; Габарити (см): 41.3x100x12.9; |
Electrolux Air Gate 2 ECH-AG2-2500 3BE |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Electrolux Air Gate 2 ECH-AG2-2500 3BE
Ціни на Electrolux Air Gate 2 ECH-AG2-2500 3BE |
---|---|---|---|---|
Electrolux Air Gate 2 ECH-AG2-1000 3BE 1 кВт | від 747 zł | 3 пропозиції | ||
Electrolux Air Gate 2 ECH-AG2-1500 3BE 1.5 кВт | від 899 zł | 3 пропозиції | ||
Electrolux Air Gate 2 ECH-AG2-2000 3BE 2 кВт | від 948 zł | 3 пропозиції |