Конвектор Electrolux Torrid ECH/T-1000 M 1 кВт
Electrolux Torrid ECH/T-1000 M 1 кВт1.5 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux Torrid ECH/T-1000 M 1 кВт
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Grzejnik konwektorowy ELECTROLUX ECH-T-1000M | 415 zł |
Grzejnik konwektorowy ELECTROLUX ECH-T-1000M | 415 zł |
Модификації Electrolux Torrid ECH/T-1000 M
Ціни на Electrolux Torrid ECH/T-1000 M |
---|---|---|---|---|
Electrolux Torrid ECH/T-1000 M 1 кВт | від 415 zł | 3 пропозиції | ||
Electrolux Torrid ECH/T-1500 M 1.5 кВт | від 468 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →