Pralka Electro-Line PB-65-8 biały
Electro-Line PB-65-8 2020 rokurządzenie półautomatyczne |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electro-Line 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electro-Line.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Electro-Line PB-65-8 biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pralka wirnikowa ELECTRO-LINE PB-65-8 | 549 zł |
Pralka wirnikowa ELECTRO-LINE PB-65-8 PB65-8 | 549 zł |
Pralka wirnikowa turystyczna do ubrań bielizny prania Electro-Line PB-65- | 391 zł |
Electro-Line Pralka wirnikowa XPB65-8 | 399 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →