Czajnik elektryczny Eldom Sunny 2000 W 1.7 l biały (C230)
Eldom Sunny |
Kolor | | Rodzaj | czajnik elektryczny | Pojemność | 1.7 l | Pobór mocy | 2000 W | Element grzejny | grzałka ukryta | Powłoka elementu grzejnego | stal nierdzewna | Wskaźnik poziomu wody | + | Podświetlenie | | Materiał wykonania | tworzywo sztuczne | Data dodania do E-Katalog | styczeń 2017 | Oznaczenie producenta | C230
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Eldom 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Eldom.
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| ELDOM C230- czajnik elektryczny 17L 2000W biały 5908277381844Ukryty element grzejny, automatyczne otwieranie pokrywy za naciśnięciem przycisku, filtr osadu wapiennego
Bezprzewodowy, 360... więcej° obrotowa podstawa idealnie nadaje się dla lewo- i praworęcznych
Automatyczne zatrzymanie gotowania i możliwość ręcznego wyłączania, włącznik/wyłącznik z lampką kontrolną
Zewnętrzny wskaźnik poziomu wody ze znacznikiem napełnienia, pojemność 1,7 l
Zwijanie kabla w podstawie, antypoślizgowe nóżki, obudowa z wysokiej jakości trwałego tworzywa sztucznego, 2200 W Amazon.pl
Złóż skargę | | 111 zł | | |
|
| Eldom CZAJNIK C 230, 1.7 L HKELDCZAJNIKC23CZAJNIK C 230
Duża moc, bo aż 2000 W szybko zagotuje 1,7 litra wody. Czajnik z płytą grzejną... więcejumieszczony na obrotowej podstawie nie zajmuje miejsca i łatwo można go podnieś63; z każdej pozycji. Przewód schowany we wnętrzu podstawy nie będzie nam przeszkadza 2; i nie zakłóci wizualnie przestrzeni wokół urządzenia.
O bezpieczeństwo zadba potrójny system zabezpiecze 4;. Doceni to z pewności261; każdy, kto dba o bezpieczeństwo własne i rodziny. Widoczny wskaźnik poziomu wody ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | | 62 zł | | |
|
| Eldom Sunny C230 biały AGDM-CZAJ-ELD-024Czajnik elektryczny Sunny C230, Eldom Czajnik bezprzewodowy w dzisiejszych czasach jest po prostu niezbędny. Ten - o klasyczn... więcejych kształtach i prostym wzornictwie - wpasuje się w każde wnętrze. Duża moc, bo aż 2000 W szybko zagotuje 1,7 litra wody. Czajnik z płytą grzejną umieszczony na obrotowej podstawie nie zajmuje miejsca i łatwo można go podnieść z każdej pozycji. Przewód schowany we wnętrzu podstawy nie będzie nam przeszkadzał i nie zakłóci wizualnie przestrzeni wokół urządzenia. O bezpieczeństwo zadba potrójny system zabezpieczeń. Doceni to z pewnością każdy, kto dba o bezpieczeństwo własne i rodziny. Widoczny wskaźnik poziomu wody pozwala nalać tyle wody, ile trzeba. Praca czajnika jest sygnalizowana podświetleniem zbiornika. Filtr siatkowy uniemożliwia przedostawanie się kamienia do filiżanki, co zapewnia nam właściwy smak herbaty czy kawy. Czajnik ten jest właściwym wyborem. Komputronik.plZłóż skargę | | 65 zł | | |
|
| Czajnik ELDOM C230Czajnik bezprzewodowy o mocy 2000 W, pojemności 1.7 l, ze wskaźnikiem wody, filtrem siatkowym, obrotową podstawą oraz potrójn... więcejym systemem zabezpieczającym. Electro.plZłóż skargę | | 65 zł | | |
|
| Eldom CZAJNIK C 230, 1.7 L 36140CZAJNIK C 230
O bezpieczeństwo zadba potrójny system zabezpiecze 4;. Doceni to z pewności261; każdy, kto dba o bezpieczeństwo własne i rodziny. Widoczny wskaźnik poziomu wody ... (zobacz więcej) Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | | 69 zł | | |
Zaawansowane funkcje i możliwości czajnika elektrycznego Eldom Sunny: Dynamika cen dla Eldom Sunny 2000 W 1.7 l biały
- Minimalna
- Średnia
- Maksymalna