Dżezwa elektryczna Eldom KA50 Kaffe czarny
Zdjęcia 9 |
Eldom KA50 Kaffe |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Eldom 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Eldom.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Eldom KA50 Kaffe czarny
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
eldom KA50 elektryczny ekspres do kawy ekspres do kawy na 6 filiżanek elek | 229 zł |
Kawiarka ELDOM KA50 Kaffe Czarny | 186 zł |
Kawiarka elektryczna Eldom KA50 300 ml - Eldom | 190 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →