Słuchawki
eKids PW-140MA.EXV7
Zdjęcia 5 |
eKids PW-140MA.EXV7 |
|
Ogranicznik głośności dla dzieci.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog eKids 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele eKids.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup eKids PW-140MA.EXV7
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
EKids Słuchawki Psi Patrol Marshall dla dzieci z wbudowaną funkcją ogranic | 150 zł |
Słuchawki nauszne EKIDS Psi Patrol PW-140MA Czerwono-żółty | 150 zł |
Słuchawki Ekids Psi Patrol Marshal PW-140MA | 150 zł |
Słuchawki dla dzieci premium Psi Patrol Marshal (PW-140MA) | 150 zł |
Mikrofon Karaoke Dla Dziecka Psi Patrol / Paw Patrol / Pw 070 | 80 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →