Pompa zatapialna Einhell RG-DP 4525
Einhell RG-DP 4525 odśrodkowawyłącznik pływakowy |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Einhell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Einhell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Einhell RG-DP 4525
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Einhell 4170710 Pompa 230 V Czarny/Czerwony 27 x 1999 x 4201 cm 545 kg GE- | 266 zł |
Einhell Pompa zanurzeniowa RG-DP4525 do wody brudnej 390W - 4170710 | 377 zł |
Pompa ściekowa Einhell GE-DP 3925 ECO | 389 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →