Pompa zatapialna Einhell GC-DP 3325 (4181530)
Zdjęcia 6 |
Einhell GC-DP 3325 wyłącznik pływakowy |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Einhell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Einhell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Einhell GC-DP 3325
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Einhell Gc-Dp 3325 Pompa Ściekowa Czerwony/Czarny 9500 l/h 4181530 | 222 zł |
Pompa zanurzeniowa EINHELL GC-DP 3325 | 293 zł |
Pompa zanurzeniowa EINHELL GC-DP 3325 | 227 zł |
Pompa zanurzeniowa EINHELL GC-DP 3325 | 293 zł |
Einhell POMPA ZANURZENIOWA DO WODY BRUDNEJ GC-DP 3325 4181530 | 230 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →