Kompresor Einhell Pressito 18/21 (4020467)
Zdjęcia 10 |
Einhell Pressito 18/21 |
|
Sprężarka hybrydowa - działa z sieci lub z akumulatora 18 V. Cyfrowy wyświetlacz.
Zestaw nie zawiera baterii i ładowarki
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Einhell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Einhell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Einhell Pressito 18/21
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Einhell Kompresor akumulatorowy PRESSITO 18/21 Power X-Change Li-Ion 18 V | 299 zł |
Einhell Cordless Air Compressor PRESSITO 18/21 | 342 zł |
KOMPRESOR AKUMULATOROWY solo PRESSITO 18/21 | 377 zł |
Kompresor PRESSITO 18/21 Einhell, akumulatorowy, 18 V | 369 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →