Kompresor Einhell CE-CC 18 Li-Solo (2071010)
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Einhell CE-CC 18 Li-Solo |
|
Zestaw nie zawiera baterii i ładowarki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Einhell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Einhell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Einhell CE-CC 18 Li-Solo
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Einhell Ce-Cc 18 Li-Solo Kompresor Czerwony/Czarny 174 x 212 x 7 cm 760 g | 219 zł |
Kompresor akumulatorowy EINHELL Power X-Change CE-CC 18 Li-Solo | 220 zł |
Kompresor akumulatorowy EINHELL Power X-Change CE-CC 18 Li-Solo | 220 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →