Lampka EGLO Laterna 22462
EGLO Laterna 22462 biały czarny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EGLO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EGLO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EGLO Laterna 22462
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
EGLO LATERNA 5 oprawa ?cienna, prze?roczysty | 115 zł |
EGLO 22462 - Kinkiet zewnętrzny LATERNA 5 1xE27/60W biały EG22462 | 158 zł |
Eglo Laterna (Biały) 22462 | 116 zł |
Eglo, Kinkiet LATERNA, 1x60W/E27 | 109 zł |
Modyfikacje EGLO Laterna 22462
Ceny na EGLO Laterna 22462 |
---|---|---|---|---|
EGLO Laterna 22462 | od 109 zł | 4 oferty | ||
EGLO Laterna 22467 | od 96 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →