Світильник EGLO Laterna 22472
EGLO Laterna 22472 білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EGLO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EGLO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EGLO Laterna 22472
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
EGLO LATERNA 4 oprawa postumentowa, prze?roczysty | 127 zł |
EGLO 22472 - Lampa zewnętrzna LATERNA 4 1xE27/60W czarny IP44 EG22472 | 168 zł |
Eglo, Zewnętrzna lampa stojąca LATERNA 4, 1x60W/E27 | 130 zł |
Lampa zewnętrzna stojąca LATERNA 4 22472 Eglo | 130 zł |
Lampa zewnętrzna stojąca LATERNA 4 22472 Eglo | 130 zł |
Модификації EGLO Laterna 22472
Ціни на EGLO Laterna 22472 |
---|---|---|---|---|
EGLO Laterna 22466 | від 127 zł | 5 пропозицій | ||
EGLO Laterna 22472 | від 127 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →