Głośniki komputerowe Edifier R1280DB
Wideo 25Zdjęcia 12 |
Edifier R1280DB |
|
Para głośników 2.0 z linii Studio, której głównymi cechami są stylizacja na drewno oraz w pełni cyfrowa ścieżka dźwiękowa. Obudowy głośników multimedialnych wykonane są z płyty MDF najwyższej jakości E0. Dzięki wyjściu z bass reflexu na panel przedni można je montować blisko ściany bez obawy o zniekształcenia dźwięku. Edifier R1280DB należy do kategorii półkowych głośników komputerowych.
Każdy satelita systemu audio wyposażony jest w jeden czterocalowy głośnik niskotonowy (dyfuzory z prasowanego papieru z drobinkami wełny) oraz jeden półcalowy kopułkowy głośnik wysokotonowy. Łącznie głośniki dostarczają 42 W mocy. Jednostka sterująca dźwiękiem znajduje się w głośniku aktywnym. Z boku mamy regulację głośności, tonów niskich i wysokich. System audio jest podłączany za pomocą przewodowej lub bezprzewodowej sieci Bluetooth. Ponadto do sterowania głośnikami można użyć pilota z zestawu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Edifier 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Edifier.
Kup Edifier R1280DB
Wszystkie ceny 29 →Edifier Studio R1280DB-WS Głośniki Biały 1 Zestaw | 518 zł |
Edifier Speakers 2.0 R1280DB (brown) | 656 zł |
Głośniki EDIFIER R1280DB Brązowy | 399 zł |
Głośniki EDIFIER R1280DB Czarny | 419 zł |
Edifier Głośniki 2.0 Edifier R1280DB (czarne) | 429 zł |