Patelnia Edenberg EB-9166 24 cm
Zdjęcia 5 |
Edenberg EB-9166 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Edenberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Edenberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Edenberg EB-9166
Ceny na Edenberg EB-9166 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-9164 20 cm | od 55 zł | 2 oferty | ||
Edenberg EB-9165 22 cm | od 54 zł | 2 oferty | ||
Edenberg EB-9166 24 cm | od 59 zł | 2 oferty | ||
Edenberg EB-9167 26 cm | od 69 zł | 2 oferty | ||
Edenberg EB-9168 28 cm | od 93 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →