Patelnia Edenberg EB-13023 24 cm
Zdjęcia 6 |
Edenberg EB-13023 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Edenberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Edenberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Edenberg EB-13023
Ceny na Edenberg EB-13023 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-13021 20 cm | od 190 zł | 1 oferta | ||
Edenberg EB-13022 22 cm | od 199 zł | 1 oferta | ||
Edenberg EB-13023 24 cm | od 212 zł | 1 oferta | ||
Edenberg EB-13024 26 cm | od 226 zł | 1 oferta | ||
Edenberg EB-13025 28 cm | od 235 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →