Zasilacz awaryjny (UPS) Eaton 5S 550I 550 VA
Zdjęcia 4 |
Eaton 5S 550I 550 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Eaton 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Eaton.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Eaton 5S 550I 550 VA
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Eaton 5S 550 IEC UPS - interaktywny liniowy zasilacz nieprzerwany - 5S550I | 496 zł |
Eaton 5S 550i UPS-EAT-169 | 539 zł |
Eaton 5S 550i 0,55 kVA 330 W 4 x gniazdo sieciowe 5S550I | 528 zł |
UPS Eaton 5S 550VA (5S550i) | 500 zł |
Eaton, Zasilacz Ups Eaton 5s550i, 550 Va, Czarny | 633 zł |
Eaton 5s 550va Ups Czarny One Size / EU Plug 5S550I | 478 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →