Patelnia Duka Bjorn 1216819 16 cm czarny
Zdjęcia 3 |
Duka Bjorn 1216819 |
|
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Duka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Duka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Duka Bjorn 1216819 16 cm czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia DUKA Bjorn 1216819 17 cm | 130 zł |
Duka Bjorn 1216819 Indukcja Żeliwna 17cm | 130 zł |
Duka Bjorn 1216819 Indukcja Żeliwna 17cm | 130 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →