Uchwyt biurkowy Digitus DA-90436
Zdjęcia 11 |
Digitus DA-90436 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Digitus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Digitus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Digitus DA-90436
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DIGITUS - mounting kit - for monitor / notebook - universal - matte black | 194 zł |
Digitus Uchwyt biurkowy na monitor z uchwytem na notebooka 1xLCD 32" 9kg, | 170 zł |
Uchwyt biurkowy podwójne ramię na 1xLCD 32" 4kg, 1 DA-90436 | 203 zł |
Digitus Uchwyt biurkowy na monitor z uchwytem na notebooka 1xLCD 32" 9kg, | 196 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →