Walizka Dicota Roller Eco Multi Scale 14-15.6 (D31441)
Zdjęcia 7 |
Dicota Roller Eco Multi Scale 14-15.6 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dicota 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dicota.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dicota Roller Eco Multi Scale 14-15.6
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dicota Multi Roller SCALE 15.6" | 447 zł |
DICOTA Walizka na laptopa Eco Multi Roller SCALE 14-15,6 cala | 479 zł |
Torba Dicota Multi Roller Scale 15.6" (D31441) | 446 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →