Podkaszarka DeWALT DCM561P1
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Wygodna, zasilana bateryjnie, elektryczna podkaszarka ręczna z silnikiem bezszczotkowym umieszczonym u góry i nierozłączną listwą. Charakteryzuje się dobrą autonomią, stosunkowo niską wagą (4,1 kg), wytrzymałą i praktyczną konstrukcją, a także wysoką wydajnością markowych akumulatorów Li-Ion. Zapewnia całkowitą wolność od kabli i doskonałą manewrowość. Producent pozycjonuje jako produkt z górnej części średniej półki cenowej, przeznaczony do aktywnego użytku domowego i półprofesjonalnego.
Podkaszarka DeWALT DCM561P1 pozwala na skuteczne usuwanie trawy w bezpośrednim sąsiedztwie ścian budynków, różnego rodzaju konstrukcji, ogrodzeń, ogrodzeń, krawężników, podpór itp. Potrafi szybko uporządkować sprawy wokół pni drzew lub uprawnych plantacji krzewów. Zaawansowany silnik bezszczotkowy zapewnia imponującą wytrzymałość i trwałość. Jako narzędzie tnące stosuje się bardzo wytrzymały sznurek poliamidowy (żyłka) o grubości 2 mm, który z łatwością tnie trawę i chwasty. W zestawie pojemny akumulator Li-Ion (5 Ah przy 18 V) i szybkie ładowanie.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DeWALT 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DeWALT.
Kup DeWALT DCM561P1
Wszystkie ceny 8 →DeWalt Podkaszarka do trawy 18 V akumulator 50 Ah bezszczotkowa szerokość | 1 555 zł |
Dewalt Podkaszarka 18v 1x5ah xr li-ion dcm561p1 | 1 368 zł |
Dewalt Podkaszarka akumulatorowa z silnikiem bezszczotkowym 18V szerokość | 1 145 zł |
Podkaszarka DEWALT DCM561P1-QW | 1 221 zł |
Podkaszarka kosa akumulatorowa DEWALT DCM561P1 | 1 366 zł |
Trymer akumulatorowy oparty na najnowszej technologii
Jedną z kluczowych cech trymera DeWALT DCM561P1 jest jego bezszczotkowy silnik. Jak wiadomo, takie silniki mają wiele zalet w porównaniu z tradycyjnymi silnikami elektrycznymi. Silnik bezszczotkowy jest mniejszy i lżejszy, chłodniejszy, ma dłuższą żywotność i zużywa mniej energii (podstawowa kwestia w przypadku sprzętu ogrodniczego zasilanego bateryjnie). Silnik i przekładnia są zamontowane poniżej - bezpośrednio na głowicy żyłkowej.
Urządzenie, szczegóły i niuanse
Narzędzie ma przyzwoitą szerokość chwytu - 33 cm Na szpulę nawinięta jest gruba i wytrzymała żyłka poliamidowa o średnicy 2 mm. Drążek wykonany jest z aluminium. Wykonany jest z jednego kawałka tuby i nie można go złożyć. Do drążka przymocowany jest uchwyt w kształcie litery D. Możesz zmienić jego wysokość i położenie tylko za pomocą śrubokręta. Rękojeść wykonana z wysokiej jakości miękkiego materiału, który jest przyjemny w dotyku i nie obciera dłoni. Zaskakujący jest jednak całkowity brak jakiejkolwiek możliwości „przymocowania” paska do trymera. Podczas pracy musisz stale trzymać w rękach 4,3-kilogramowe narzędzie na wagę.
Do 10 arów w jednym przebiegu
Trymer ten cieszy się bardzo dobrą opinią (nawet lepszą niż nowszy model DeWALT DCMST561P1, który ma niemal identyczną specyfikację). Pracuje praktycznie bez wibracji i nie denerwuje głośnymi dźwiękami. Sądząc po opiniach użytkowników, na jednym ładowaniu standardowego akumulatora 5 Ah można skosić do 10 arów trawnika, a ładowanie trwa zaledwie godzinę i kwadrans (to zasługa dołączonej do zestawu szybkiej ładowarki). zestaw). Aby zaoszczędzić energię, można zastosować zmniejszoną prędkość obrotową głowicy żyłkowej (są dwie: 4600 obr./min i 6000 obr./min).
Jeśli jesteś już szczęśliwym posiadaczem narzędzi bezprzewodowych tej marki i masz pod ręką 18-woltowe akumulatory DeWALT, możesz kupić tę trymer bez akumulatora i zaoszczędzić prawie 30%.
- Model DCM561PB - bez akumulatora i ładowarki
- Model DCM561P1 — zawiera akumulator i ładowarkę
Modyfikacje DeWALT DCM561P1
Ceny na DeWALT DCM561P1 |
---|---|---|---|---|
DeWALT DCM561P1 | od 1 145 zł | 8 oferty | ||
DeWALT DCM561PB | od 769 zł | 7 oferty |