Kontroler PCI Delock 90493
Zdjęcia 5 |
Delock 90493 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Delock 90493
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Delock 90493 PCI Express x1 karta do 2 x zewnętrzne gniazdo SS USB USB 32 | 183 zł |
Kontroler Delock PCIe 2.0 x1 - 2x USB-C 3.2 Gen 1 (90493) | 164 zł |
Delock - Adapter USB - PCIe 2.0 - USB- | 180 zł |
Delock 90493 Pcie To Usb C Posrebrzany | 135 zł |
Delock - Adapter USB - PCIe 2.0 - USB- | 161 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →