Dysk twardy Dell SAS 2.5" 400-AEFF 1 TB
Wideo 5 |
Dell 400-AEFF |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Dell SAS 2.5" 400-AEFF
Ceny na Dell SAS 2.5" 400-AEFF |
---|---|---|---|---|
Dell SAS 2.5" 400-AEEE 300 GB AEEE | od 1 057 zł | 1 oferta | ||
Dell SAS 2.5" 400-ATGM 480 GB ATGM | od 5 593 zł | 1 oferta | ||
Dell SAS 2.5" 400-AXTV 480 GB AXTV | od 1 046 zł | 2 oferty | ||
Dell SAS 2.5" 400-AJRE 600 GB | od 967 zł | 1 oferta | ||
Dell SAS 2.5" 400-AJPP 600 GB 400-AJPP | od 969 zł | 1 oferta | ||
Dell SAS 2.5" 400-AJSB 600 GB 400-AJSB | od 955 zł | 2 oferty | ||
Dell SAS 2.5" 400-AUNQ 600 GB AUNQ | od 929 zł | 3 oferty | ||
Dell SAS 2.5" 400-BMMT 600 GB BMMT | od 715 zł | 2 oferty | ||
Dell SAS 2.5" 400-ATIQ 900 GB | od 1 317 zł | 5 oferty | ||
Dell SAS 2.5" 400-AEFF 1 TB | od 1 066 zł | 1 oferta | ||
Dell SAS 2.5" 400-AJPC 1.2 TB AJPC | od 991 zł | 2 oferty | ||
Dell SAS 2.5" 400-AJPD 1.2 TB AJPD | od 718 zł | 5 oferty | ||
Dell SAS 2.5" 400-ATJL 1.2 TB ATJL | od 634 zł | 8 oferty | ||
Dell SAS 2.5" 400-AJQP 1.8 TB 400-AJQP | od 1 508 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →