Laptop Dell Inspiron 16 5635 [5635-9935]
Zdjęcia 10 | od 4 099 do 5 046 zł Porównaj ceny 4 →Wyświetlacz:16 ", 1920x1200 (16:10) Procesor:Ryzen 7, 7730U, 2 GHz Karta graficzna:Vega 8 Pamięć RAM:16 GB Dysk:SSD M.2, 512 GB System operacyjny:Windows 11 Home Waga laptopa:1.9 kg |
Modyfikacje Dell Inspiron 16 5635 1
Dane techniczne
Dell Inspiron 16 5635 [5635-9935] |
|
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Dell Inspiron 16 5635 [5635-9935]
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dell Laptop Inspiron 5635 QWERTY US 7730U AMD Ryzen 7 16 GB 512 GB SSD AMD | 5 046 zł |
DELL Inspiron 5635 - Ryzen 7-7730U | 16''-FHD+ | 16GB | 512GB | W11H LT-ST | 4 099 zł |
Dell Inspiron 5635-9935 16" R7 7730U 16GB RAM 512GB Dysk SSD Win11 | 4 299 zł |
Dell Inspiron 5635-9935 16" R7 7730U 16GB RAM 512GB Dysk SSD Win11 | 4 299 zł |
Zamknij
Polecamy