Wentylator Deerma DEM-FD15W
Zdjęcia 6 |
Deerma DEM-FD15W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deerma 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deerma.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deerma DEM-FD15W
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wentylator elektryczny Deerma z regulowaną wysokością FD15W | 131 zł |
Deerma Fan FD15W | 149 zł |
Wentylator DEERMA FD15W | 250 zł |
Wentylator Deerma FD15W | 249 zł |
Wentylator stojący DEERMA Fan FD15W | 208 zł |
Deerma Fan FD15W | 189 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →