Zasilacz Deepcool PQ-M PQ1000M
Wideo 4Zdjęcia 10 |
Deepcool PQ-M PQ1000M |
|
Mocny i cichy zasilacz o sprawności energetycznej 80 PLUS Gold. Urządzenie posiada połączony system chłodzenia. Jeśli komputer będzie pracował nad rozwiązywaniem prostych problemów, to ciepło może być skutecznie odprowadzane tylko przez pasywne grzejniki. Do aktywacji trybu chłodzenia hybrydowego służy specjalny przycisk umieszczony obok włącznika zasilania. Zasilacz komputerowy Deepcool PQ-M PQ1000M potrafi mile zaskoczyć swoim nowoczesnym designem.
Model ten posiada obudowę z zaokrąglonymi krawędziami, a zamiast tradycyjnej maskownicy w górnej pokrywie zastosowano duże perforacje. Zasilacz posiada w pełni modułowy system okablowania. W roli linii kablowych zastosowano nowoczesne pióropusze o płaskiej fakturze. Wszystkie złącza są zabezpieczone złotem, co pozwoli zachować styki w nienagannym stanie przez cały okres użytkowania komputera. Ten zasilacz jest w stanie zapewnić stabilne napięcie wyjściowe przy minimalnych tętnieniach i szumach. Taki system zasilania może organizować profesjonalne podkręcanie wysokowydajnych komponentów.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deepcool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deepcool.
Kup Deepcool PQ-M PQ1000M
Wszystkie ceny 7 →Zasilacz DEEPCOOL PQ1000M 1000W 80 Plus Gold | 649 zł |
Zasilacz DEEPCOOL PQ1000M 1000W 80 Plus Gold | 649 zł |
Zasilacz DEEPCOOL PQ1000M 1000W 80 Plus Gold R-PQA00M-FA0B-EU | 649 zł |
Zasilacz Deepcool PQ1000M 1000W (R-PQA00M-FA0B-EU) | 649 zł |
Deepcool PQ1000M ATX12V V2.4, 1000 W, 80 PLUS Gold Certified ...nie z tej | 970 zł |
Deepcool PQ1000M ATX12V V2.4, 1000 W, 80 PLUS Gold Certified | 790 zł |
Deepcool PQ1000M 1000W 80 Plus Gold - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpł | 649 zł |
Modyfikacje Deepcool PQ-M
Ceny na Deepcool PQ-M |
---|---|---|---|---|
Deepcool PQ-M PQ650M | od 545 zł | 3 oferty | ||
Deepcool PQ-M PQ750M | od 499 zł | 10 oferty | ||
Deepcool PQ-M PQ850M | od 507 zł | 18 oferty | ||
Deepcool PQ-M PQ1000M | od 649 zł | 7 oferty |