Блок живлення Deepcool PQ-M PQ1000M
Відео 4Фото 10 |
Deepcool PQ-M PQ1000M |
|
Потужний та тихий блок живлення з енергоефективністю на рівні 80 PLUS Gold. У пристрої передбачена комбінована система охолодження. Якщо комп'ютер працюватиме над вирішенням нескладних завдань, то відведення тепла може ефективно здійснюватись лише за рахунок пасивних радіаторів. Для активації гібридного режиму охолодження передбачена спеціальна кнопка, розташована поруч із перемикачем Power.
Комп'ютерний блок живлення Deepcool PQ-M PQ1000M може здивувати сучасним дизайнерським виконанням. У цій моделі передбачений корпус із закругленими гранями, а замість традиційних грат використовується великорозмірна перфорація у верхній кришці. Блок живлення має повністю модульну систему підключення проводів. У ролі кабельних ліній використовуються сучасні шлейфи із плоскою фактурою. Всі роз'єми захищені позолотою, що дозволить контактам залишатися в ідеальному стані протягом усього терміну служби комп'ютера. Цей блок живлення може забезпечити стабільну вихідну напругу з мінімальним рівнем пульсацій і шуму. Такій енергосистемі під силу організація професійного оверклокінгу високопродуктивних комплектуючих.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deepcool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deepcool.
Купити Deepcool PQ-M PQ1000M
Усі ціни 7 →Zasilacz DEEPCOOL PQ1000M 1000W 80 Plus Gold | 649 zł |
Zasilacz DEEPCOOL PQ1000M 1000W 80 Plus Gold | 649 zł |
Zasilacz DEEPCOOL PQ1000M 1000W 80 Plus Gold R-PQA00M-FA0B-EU | 649 zł |
Zasilacz Deepcool PQ1000M 1000W (R-PQA00M-FA0B-EU) | 649 zł |
Deepcool PQ1000M ATX12V V2.4, 1000 W, 80 PLUS Gold Certified ...nie z tej | 970 zł |
Deepcool PQ1000M ATX12V V2.4, 1000 W, 80 PLUS Gold Certified | 790 zł |
Deepcool PQ1000M 1000W 80 Plus Gold - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpł | 649 zł |
Модификації Deepcool PQ-M
Ціни на Deepcool PQ-M |
---|---|---|---|---|
Deepcool PQ-M PQ650M | від 545 zł | 3 пропозиції | ||
Deepcool PQ-M PQ750M | від 499 zł | 10 пропозицій | ||
Deepcool PQ-M PQ850M | від 507 zł | 18 пропозицій | ||
Deepcool PQ-M PQ1000M | від 649 zł | 7 пропозицій |