Opona letnia Debica Presto HP2 185/65 R15 88H
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Debica Presto HP2 185/65 R15 88H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Debica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Debica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Debica Presto HP2 185/65 R15 88H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
185/65R15 88H Presto HP 2 DEBICA NOVINKA 542244 | 292 zł |
Debica Presto HP 2 (185/65 R15 88H) 542244 | 269 zł |
Debica Presto HP 2 ( 185/65 R15 88H ) | 299 zł |
Debica Presto HP 2 ( 185/65 R15 88H ) 542244 | 299 zł |
Opona Dębica 185/65R15 PRESTO HP 2 88 H - opony letnie 542244 | 259 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →