Patelnia De Buyer Choc Extreme 8300.20 20 cm
De Buyer Choc Extreme 8300.20 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De Buyer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De Buyer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup De Buyer Choc Extreme 8300.20 20 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
De Buyer Patelnia Choc Extreme 20 cm | 545 zł |
de Buyer Patelnia 20 cm de Buyer Choc Exterme | 379 zł |
Patelnia De Buyer Żeliwna 20cm | 379 zł |
Modyfikacje De Buyer Choc Extreme 8300.20
Ceny na De Buyer Choc Extreme 8300.20 |
---|---|---|---|---|
De Buyer Choc Extreme 8300.20 20 cm | od 379 zł | 3 oferty | ||
De Buyer Choc Extreme 8300.24 24 cm | od 470 zł | 2 oferty | ||
De Buyer Choc Extreme 8300.28 28 cm | od 573 zł | 4 oferty | ||
De Buyer Choc Extreme 8300.32 32 cm | od 628 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →