Klawiatura
Das Keyboard 4 Professional Blue Switch
Zdjęcia 4 |
Das Keyboard 4 Professional Blue Switch 2022 rokmechaniczna |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Das Keyboard 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Das Keyboard.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Das Keyboard 4 Professional Blue Switch
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Das Keyboard 4 profesjonalne klawisze Cherry MX Blue Click klawiatura mech | 676 zł |
Das Keyboard 4 Professional MX Blue - DE - Klawiatury - Niemcy - Czarny | 1 272 zł |
Klawiatura 4 Professional - Cherry MX Blue Click przyciski - profesjonalna | 676 zł |
Das Keyboard 4 Professional MX Blue - US - Klawiatury - Angielski - USA - | 707 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →