Soundbar Dali Katch One
Wideo 2Zdjęcia 30 |
Dali Katch One 2020 rokТВ 43" |
|
4 promienniki pasywne.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dali 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dali.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dali Katch One
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Soundbar DALI Katch One Czarny | 3 399 zł |
Soundbar DALI Katch One Szary | 3 399 zł |
Soundbar DALI Katch One Czarny KATCHONE IRON BLACK | 3 399 zł |
Dali KATCH ONE 4.0 Bluetooth Czarny | 3 399 zł |
Dali KATCH ONE | Bluetooth, niezwykły design, 3 sposoby montażu i przede w | 3 399 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →