Plecak DAKINE Infinity Pack 21L 21 l
Zdjęcia 6 |
DAKINE Infinity Pack 21L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DAKINE 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DAKINE.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DAKINE Infinity Pack 21L 21 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dakine Infinity Pack 21L Plecak - Black Ripstop 10002038 | 515 zł |
Dakine Plecak unisex 10002038 Infinity Pack 21 l VX21 Vx21 Jeden rozmiar D | 574 zł |
Dakine Infinity Pack 21L Plecak - Grapevine 10002038 | 254 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →